OTOMATİK SULAMA SİSTEMLERİ

Yağmurlama Sulama
Suyu toprak yüzeyine belirli basınç altında ince damlacıklar halinde, yağmurlama şeklinde püskürten meme ve başlıkların yer aldığı borulardan oluşan sisteme Yağmurlama Sulama Sistemi denir.
Küçük villa bahçelerinden, orta ve büyük ölçekli sitelere, belediye ve kamu arazilerinden, orta ve geniş büyüklükteki her tür sahalar için sizlere sunulan, otomatik sulama sistemleri DEZENFEKSİYONi arasından kendinize uygun ideal çözümleri mutlaka bulacaksınız. Siz değerli müşterilerimize; yüksek kalitede, uygulaması ve kullanımı kolay, damlama ve yağmurlama sulama sistemlerini projelendirip uygulaması yapılmaktadır.Damlama Sulama
Damlatıcı ve damla sulama laterallerindeki farklı ürün çeşitleri ile toprak altı ve toprak üstü tarımsal sulama ve peyzaj uygulamalarında sulama endüstrisinin en güvenilir ve en uygun maliyetli çözümlerini sunmaktadır. Damlama sulamalar, uzun mesafedeki sezonluk ve çok yıllık bitkilerin sıra ekimli arazilerinde kullanılır.
Küçük villa bahçelerinden, orta ve büyük ölçekli sitelere, belediye ve kamu arazilerinden, orta ve geniş büyüklükteki her tür sahalar için sizlere sunulan, otomatik sulama sistemleri DEZENFEKSİYONi arasından kendinize uygun ideal çözümleri mutlaka bulacaksınız. Siz değerli müşterilerimize; yüksek kalitede, uygulaması ve kullanımı kolay, damlama ve yağmurlama sulama sistemlerini projelendirip uygulaması yapılmaktadır.

Başlıksız Belge